Доступність посилання

ТОП новини

Тітушко: я стояв на боці опозиції і журналістку не бив (ВІДЕО)


Учасники мітингу під МВС тримають фото ймовірних нападників на журналістів 18 травня в Києві, 20 травня 2013 року
Учасники мітингу під МВС тримають фото ймовірних нападників на журналістів 18 травня в Києві, 20 травня 2013 року
Вадим Тітушко, імовірний учасник нападу на журналістів 18 травня в Києві, заявляє, що працював на акції опозиції і не бив журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя. Про це він сказав у відео, яке виклав в інтернеті з припискою «це моя правда раптом мене заарештує міліція, або ще щось трапиться».

«Не дуже давно я потрапив у ситуацію, у якій мене вже обізвали бандитом і іншими речами… Я спортсмен, а нині спорт в Україні мало оплачується або взагалі не оплачуваний, і спортсмени шукають як заробити гроші», – заявляє Тітушко.

За словами спортсмена, він підробляє в охоронах, на мітингах. «17 травня подзвонив товариш і запропонував годинну роботу за певну плату, яка складала 250 гривень – на 18 число. 18 числа я приїхав у Київ, зідзвонився зі своїм товаришем, він мене направив на Європейську площу, показав, що треба робити. Наше завдання було стояти на стороні опозиціонерів, дивитися за громадським порядком», – запевняє Тітушко.

«Коли колона вирушила убік Хрещатика на Житомирську площу, ми залишилися на Європейській площі буквально хвилин 20, не більше, а потім слідом рушили, прикриваючи хвости, щоб ніяких набігів з боку «регіонів» не було», – сказав він.

«Прийшли ми на Житомирську площу, і побачили неприємну картину – там метрів 20-30 ми побачили багато опозиціонерів. Ми думали, що це наші люди, яких ми кілька хвилин тому захищали. Але в нашу сторону полетіли пляшки, каміння. У мого товариша потрапила каменюка, у грудину, полетіли палки, вогнегасники, люди були озвірілі», – заявляє Тітушко.

За його словами, спочатку щодо них почалися провокації з боку «різних людей, журналістів, було дуже багато журналістів, які обзивали нас некоректними словами, люди в масках, які на нас кидалися, обзиваючи нас фашистами».

«Мене обвинувачують у побитті жінки-журналістки... Такого не було, я вас запевняю. Стояла просто жінка, махала переді мною телефоном, знімала, а я людина непублічна, я не люблю, коли мене знімають. Я попросив, що не треба», – розповів Тітушко.

За його словами, він «дівчину як би… взагалі не бив. Я просто рукою відштовхнув так, щоб не було ніяких зайвих рухів, ніякого побиття не було, ні її, ні її товариша. Я особисто сам бачив, як ця панянка просто спіткнулася й упала. Ми із хлопцями як би підбігли, обступили її, щоб її маса людей не затоптала».

«Я нормальний звичайний адекватний хлопець із простої родини, я нормально виховувався, щоб підняти руку на жінку – ну це остання справа. У мене не те виховання, щоб ударити жінку, щоб я хоч раз її вдарив, ну як годиться вдарити – хлопці мене зрозуміють – я не знаю, мінімум у неї був би синець. Чому в неї його немає?» – наголошує Тітушко.

Минулої суботи під час висвітлення подій, що відбувалися поруч з акцією опозиції на Софійській площі, невідомі молодики атакували журналістів «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і газети «Комерсант» Влада Соделя. Потерпілі кажуть, що протягом певного часу міліціонери, що перебували поруч, взагалі не втручалися в цей інцидент.

Колеги Сніцарчук і Соделя стверджують, що за допомоги соціальних мереж, відео- і фотодокументів встановили особи кількох нападників, але міліція зволікає з затриманням правопорушників.
XS
SM
MD
LG