Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 22:03

Підозрюваний у побитті журналістів каже, що не бив, а захищав – Сніцарчук


Підозрюваний у побитті журналістів 18 травня в Києві на допиті заявив, що не бив представників ЗМІ, а захищав їх, заявляє постраждала журналістка «5 каналу» Ольга Сніцарчук.

На своїй сторінці в Facebook вона написала, що закінчився паралельний допит. «Вадим Тітушко поводиться культурно, повторює те, що на відео: захищався і мене заодно захищав. Конфлікт почав, бо не сподобалося, що знімають. Запропонував мені спортклуб, щоб я навчилася прийомчикам. Шкода, що люди так по-дурному вляпуються. Міг би зробити шикарну спортивну кар’єру. Шкода, що міліція не відтягнула його, коли він тільки-но почав стрибати», – написала журналістка.

Минулої суботи під час висвітлення подій, що відбувалися поруч з акцією опозиції на Софійській площі, невідомі молодики атакували журналістів «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і газети «Комерсант» Влада Соделя. Потерпілі кажуть, що протягом певного часу міліціонери, що перебували поруч, взагалі не втручалися в цей інцидент.

Сьогодні в міліції заявили, що підозрюваного у побитті журналістів затримали. Окрім того, глава МВС Віталій Захарченко повідомив, що кримінальне провадження за фактом інциденту 18 травня перекваліфіковано на «хуліганство».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG