Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 22:44
Новини | Міжнародні

Керрі закликав ізраїльських та палестинських політиків до відновлення переговорів


Джон Керрі в Тель-Авіві у п’ятницю, 24 травня 2013 року
Держсекретар США Джон Керрі заявив, що ізраїльським і палестинським політикам необхідно найближчим часом ухвалити рішення про відновлення мирних переговорів.

Промовляючи до журналістів перед відльотом із тель-авівського міжнародного аеропорту Бен-Гуріона, держсекретар США сказав, що Ізраїль залишається найближчим союзником і партнером Сполучених Штатів у регіоні. «Ми будемо продовжувати працювати разом, маючи на меті підвищення загальної безпеки і стабільності, і ми будемо також продовжувати працювати з палестинською адміністрацією для того, щоб допомогти їм досягти і задовольнити свої устремління», – заявив Керрі.

Держсекретар США закликав сторони конфлікту утриматися від провокаційних заяв і дій, які можуть перешкодити мирному процесу.

«Сторони повинні бути зосереджені на досягненні прогресу в прямих переговорах, і кожна сторона повинна працювати, щоб вибудувати довіру, і кожна сторона повинна утримуватися від будь-яких провокаційних дій або риторики, які повертають нас до зворотного напрямку», – заявив Керрі.

Державний секретар США зустрівся напередодні у Єрусалимі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу і потім у Рамаллі на Західному березі Йордану з президентом Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом у намаганні домогтися поновлення мирних переговорів між ними.

Палестинці для початку переговорів вимагають зупинити будівництво всіх ізраїльських поселень, Ізраїль заявив, що не приймає ніяких умов.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG