Доступність посилання

ТОП новини

Організація «Бойскаути Америки» зняла заборону на членство для геїв


«Бойскаути Америки» у четвер винесли рішення зняти заборону на прийняття геїв у цю найпопулярнішу молодіжну організацію країни, змінивши принципи, якими вона керувалася останніми роками.

За повідомленням представників організації, за скасування заборони проголосувало понад 61% з 1400 делегатів Національної ради скаутів. Рішення підтримали 757 осіб, проти висловилися 475.

Водночас геї, як і раніше, не зможуть обіймати керівні посади в організації. Це положення не було винесено на голосування і залишається в силі.

Прийнята резолюція стосується молоді
Тіко Перес
«Прийнята сьогодні резолюція стосується молоді. Ми не змінили наших стандартів, що стосуються дорослих. Вони добре працювали останні 100 років і не підлягають обговоренню», – заявив національний комісар «Бойскаутів Америки» Тіко Перес.

Зміни набудуть чинності з 1 січня 2014 року, що «дасть «Бойскаутам Америки» необхідний час для роз’яснення нової політики», – зазначається у заяві організації.

Проте консервативні релігійні організації, багато з яких спонсорують рух бойскаутів, висловлюють своє обурення цим рішенням.

Гомосексуальна поведінка несумісна з принципами, закріпленими в присязі і законах скаутів
Френк Пейдж
«Ми глибоко розчаровані, – заявив Френк Пейдж, голова виконавчого комітету Південної баптистської конвенції. – Гомосексуальна поведінка несумісна з принципами, закріпленими в присязі і законах скаутів».

Губернатор Техасу Рік Перрі також висловив своє невдоволення. «Хоча я завжди буду приємно згадувати той час, який я провів в організації, і ті уроки життя, які я там засвоїв, я вкрай розчарований цим рішенням», – сказав техаський губернатор.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG