Доступність посилання

ТОП новини

Янукович запевнив Баррозу, що нова модель співпраці з Євразійським економічним союзом не суперечить євроінтеграції


Голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, Президент України Віктор Янукович та Голова Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу
Президент України Віктор Янукович запевнив президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, що нова модель співпраці з Євразійським економічним союзом не суперечить членству України у СОТ та стратегічному курсу на євроінтеграцію шляхом укладення Угоди про асоціацію і створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС.

Про це Янукович сказав у телефонній розмові з Баррозу 31 травня, повідомили в прес-службі Президента. Співрозмовники обговорили перспективи підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді 2013 року та прогрес України у виконанні відповідних критеріїв.

Янукович поінформував Баррозу про підписані домовленості щодо поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією.
Баррозу подякував Януковичу за надані роз’яснення, йдеться у повідомленні.

31 травня у Мінську прем’єр-міністр України Микола Азаров і голова Євразійської економічної комісії Віктор Христенко підписали меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною.
Меморандум передбачає надання Україні можливості мати представника в ЄЕК і одержати статус спостерігача в Євразійському економічному союзі з 2015 року.
XS
SM
MD
LG