Доступність посилання

ТОП новини
20 жовтня 2020, Київ 09:16

Війська Сирії повернули контроль за КПП на Голанських височинах, який захопили повстанці (ВІДЕО)


Дим від боїв за Аль-Кунейтру, фото з ізраїльського боку лінії перемир’я, 6 червня 2013 року
Сирійські урядові війська повернули сьогодні контроль за контрольно-пропускним пунктом на лінії перемир’я між Сирією й Ізраїлем на Голанських височинах, який раніше сьогодні захопили сирійські повстанці, повідомило сирійське державне телебачення.

Ізраїльські військові підтвердили, що війська Сирії ввійшли на прикордонний перехід Аль-Кунейтра, вибивши повстанців із застосуванням танків.

Бої між урядовими військами і повстанцями в Сирії на Голанських височинах
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00
Міністерство оборони Австрії, військові якої у складі миротворчих сил ООН охороняють цей перехід, повідомило, що його військовослужбовці через ті бої відступили з переходу без втрат.

Австрія має у складі приблизно однотисячного миротворчого контингенту ООН на Голанських височинах близько 380 військовиків.

Аль-Кунейтра є єдиним прикордонним переходом, який безпосередньо з’єднує Сирію й окуповані Ізраїлем 1967 року Голанські височини. Між територіями, підконтрольними обом державам, встановлена зона розмежування, яку патрулюють Сили спостереження і розмежування ООН.

Ізраїль окупував Голанські височини, частину території Сирії, внаслідок «шестиденної війни» 1967 року й пізніше заявив про їхню фактичну анексію; світова спільнота не визнає цього кроку.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG