Доступність посилання

26 Вересень 2017, Київ 18:29
Творці проекту створення громадського інтернет-телебачення «Громадське. ТВ» шукають джерела фінансування. Про це «Голосу Америки» розповів ініціатор проекту журналіст Роман Скрипін.

За словами Скрипіна, до останнього часу ініціатори проекту все роблять з власної кишені, або за рахунок допомоги небайдужих.

«Коли писався проект, я взагалі не розраховував на гранти та допомогу будь-яких іноземних донорів. Виявилось, що вони хочуть допомагати. А якщо хочуть, то хай допомагають. Хоча головний розрахунок звичайно на гроші, які ми можемо знайти всередині України», – заявив Скрипін.

Ініціатор проекту переконаний, що українське суспільство потребує саме громадського телебачення.

«Ми робимо не просто телебачення, а мультимедійний ресурс, на якому буде фото, відео та аудіо. Можливо і громадське радіо відновиться під цим дахом», – зазначив Роман Скрипін.

Як відомо, у вівторок в Києві відбулася презентація проекту громадського інтернет-телебачення «Громадське. ТВ».

Група журналістів планує розпочати тестове мовлення уже в середині літа і постійне у вересні. Нова ініціатива журналістів має стати новим мультимедійним продуктом з прозорим фінансуванням, яке ініціатори планують шукати в Україні у тому числі серед громадян. Якщо кожен громадянин України дасть лише одну гривню, каже ініціатор проекту Роман Скрипін, цього буде достатньо, щоб зробити якісне телебачення.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG