Доступність посилання

ТОП новини

Янукович підписав річну програму співпраці з НАТО


Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен (праворуч) говорить з міністром оборони України Павлом Лебедєвим на зустрічі Комісії Ураїна – НАТО в Брюсселі, 22 лютого 2013 року
Президент України Віктор Янукович підписав указ «Про річні національні програми співробітництва Україна-НАТО», повідомляє прес-служба глави держави.

Документ замінить підписаний 12 травня 2009 року указ Президента України «Про річну національну програму з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору».

Зміни передбачають приведення термінології у відповідність із законодавчо закріпленою політикою позаблоковості, а також вдосконалення механізму та терміну підготовки, ухвалення та реалізації річних національних програм співпраці Україна –НАТО.

Річна національна програма є основним програмним документом співпраці України з НАТО. Вона є продовженням зусиль, схвалених рішеннями Комісії Україна – НАТО на самітах у Бухаресті та Брюсселі 2008 року.

Виконання річних національних програм співпраці Україна –НАТО, повідомляє прес-служба, сприяє здійсненню внутрішньодержавних реформ у сфері безпеки, оборонної, економічної, правової та інших сферах.

Раніше Україна презентувала НАТО свої можливості для допомоги у виведенні військ з Афганістану.
XS
SM
MD
LG