Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 04:22
Новини | Політика

Більшість рішень Верховної Ради у травні стосувалася призначення свят – «Опора»


У травні Верховна Рада України ухвалила 88 законів і постанов, при цьому 32 з них стосувалися призначення свят, а 17 – звільнення та обрання суддів. Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

Загалом у травні українські парламентарі зареєстрували 329 законопроектів і проектів постанов, чверть з яких стосувалася сфери економіки, фінансів та господарства.

Партія регіонів у травні зареєструвала 92 законопроекти та постанови, «Батьківщина» – 70, «Свобода» – 24, позафракційні депутати – 23 законопроекти, комуністи – 18. Найменш активною у травні в законотворчості була фракція УДАР – 14 ініціатив.

Чверть усіх ініціатив в межах Ради стосувалася теми економіки, грошей та господарства; 19 % – політики і державного управління, 18 % – правоохоронної системи та правосуддя. «Найменше парламентарів цікавили питання зовнішньої політики та оборони і безпеки», – інформують в «Опорі», яка займається аналізом законотворчості Верховної Ради сьомого скликання.

Депутати найбільшої опозиційної фракції «Батьківщина» протягом травня зареєстрували самостійно 35 змістових законодавчих ініціатив, повідомляють в «Опорі». Найбільше уваги парламентарі приділили темі реформування та змін у системі правоохоронних органів і судочинства (16), на другому місці – оголошення свят та відзначення пам’ятних дат (8 ініціатив).

Серед законодавчих ініціатив Партії регіонів – внесення змін до кодексів (податкового, земельного, митного), постанови про прийняття за основу, відхилення або відправку на доопрацювання проектів законів, невелика частина стосувалась оголошення пам’ятних дат.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG