Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 05:53

Попов уже не хоче говорити про вибори мера Києва


Олександр Попов
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відмовляється відповідати на запитання про вибори мера Києва.

«Не хочу вдаватися в політику і не буду глибоко коментувати питання, тому що немає сьогодні виборчого процесу, і немає про що говорити», – заявив Попов на прес-конференції з приводу триріччя його діяльності в КМДА.

За його словами, Київська міська держадміністрація продовжуватиме працювати з чинним складом Київради.

«Діє міська рада, ми готуємо засідання, тому, безумовно, в законному плані працюватиме Київська міська державна адміністрація», – сказав Попов.

КМДА працюватиме з Київрадою «щодо ухвалення рішень, нормативних актів», проте одночасно готова обговорити пропозиції громадських організацій, зокрема, так званої «альтернативної Київради», створену в рамках акції протесту проти роботи столичних депутатів після завершення їхнього терміну повноважень після 2 червня, наголосив Попов.

У Верховній Раді двічі було провалене голосування за призначенням виборів Київради і мера столиці. Партія регіонів відмовлялася голосувати до ухвалення рішення Конституційного суду з цього питання.

КСУ постановив, що чергові місцеві вибори в Україні мають відбуватися одночасно у жовтні 2015 року, незалежно від того, якими були попередні вибори – чергові чи позачергові.

Опозиція наполягає, що в Києві потрібно проводити позачергові вибори восени цього року.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG