Доступність посилання

ТОП новини
19 вересня 2020, Київ 19:20

МЗС: оформлення кордону України і Білорусі – запорука регіональної безпеки


Віктор Янукович і Олександр Лукашенко під час зустрічі в Києві, 18 червня 2013 року
Початок оформлення (демаркації) українсько-білоруського кордону сприятиме зміцненню регіональної безпеки і дозволить Києву просунутись у справі спрощення візового режиму з Євросоюзом. Про це сьогодні повідомив заступник директора департаменту інформаційної політики МЗС України Василь Зварич.

«Завершення договірно-правового оформлення українсько-білоруського державного кордону є важливим фактором, який гарантує безпеку громадянам двох країн у царині захисту від транскордонної злочинності, незаконної міграції і торгівлі людьми. Це також є важливим чинником для реалізації інфраструктурних транскордонних проектів, включно з тими, що залучають ЄС у рамках «Східного партнерства», – наголошує Зварич.

Президенти Віктор Янукович й Олександр Лукашенко 18 червня у Києві підписали протокол про обмін ратифікаційними грамотами до договору про державний кордон.

На сьогодні, за даними Єврокомісії, у рамках програм «Східного партнерства» Україна і Білорусь здійснюють прикордонні проекти, спрямовані на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи й охорони і збереження природи.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG