Доступність посилання

18 Листопад 2017, Київ 23:53

У кримських мечетях уперше відкрили літні дитячі табори


(ілюстраційне фото)
У мечетях Криму вперше почали діяти літні курси і дитячі табори з вивчення засад ісламу та читання Корану, повідомила у вівторок прес-служба Духовного управління мусульман (Муфтіяту) Криму. За повідомленням, курси і табори працюватимуть до початку свята Ораза-байрам.

Цього літа такі табори і курси відкриються в мечетях міст Сімферополь, Севастополь, Саки, Джанкой і в селищі Совєтське, а наступного їхня географія розшириться, зазначили в Муфтіяті. В таборах, окрім вивчення Корану, передбачається проведення спортивних і розважальних заходів.

Діти, старші за 10 років, зможуть перебувати в духовних центрах цілодобово, організатори таборів надають місця для ночівлі. Кожен такий табір при мечетях щодня зможе приймати до 20 осіб, мовиться у повідомленні Муфтіяту Криму.

Цього року Ораза-байрам – одне з двох найбільших мусульманських свят – відзначатиметься з 8 до 10 серпня. У Криму, де живе близько 300 тисяч мусульман (близько 15% населення Криму) і діє понад 400 мусульманських релігійних громад, воно має офіційний статус.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG