Доступність посилання

21 Жовтень 2017, Київ 13:40

Громадські діячі одночасно з Тимошенко пропонують скликати національний круглий стіл


В’ячеслав Брюховецький
Низка українських громадських діячів, науковців і політологів виступила з ініціативою скликання Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».

Ініціатива має на меті сприяти порозумінню влади, опозиції й громадськості для реалізації європейського вибору України, зокрема підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

«Здолати розбіжності заради вищої мети. Скажімо, той круглий стіл у Польщі, за який сіли, здавалося б, непримиренні опоненти. Бачимо результати – успіхи Польщі в побудові справді європейської держави. Тому ініціатива такого круглого столу є надзвичайно актуальною. Це можливо сьогодні здійснити, якщо ми маємо відповідальних політиків, а не популістів», – заявив почесний президент Києво-Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький, який є головою наглядової ради робочої групи, яка напрацьовуватиме документи і здійснюватиме організаційне забезпечення процесу.

На переконання учасників ініціативи, Національний круглий стіл щодо євроінтеграції має відбутись у вересні.

Раніше сьогодні в своїй статті на «Українській правді» екс-прем’єр Юлія Тимошенко запропонувала створити національний круглий стіл «Порозуміння заради європейського майбутнього» для виконання Україною необхідних критеріїв підписання з ЄС угоди про асоціацію. За її словами, залишилося тільки 67 робочих днів для виконання критеріїв, запропонованих Європейським союзом, без виконання яких угоду не підпишуть.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG