Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 01:19
Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала громадян України з Днем Конституції. Водночас вона додала, що має зараз «складні почуття» і наголосила, що «вперше в цей день мені нікого не хочеться вітати із святом».

«Гарант Конституції принижує та попирає її з особливим натхненням. Конституційний суд — ім’ям України — освячує своїми рішеннями найбрутальнішу та найцинічнішу наругу над нею. Конституцію не поважають, її положень не дотримуються ані депутати, ані міністри, ані чиновники. Громадяни вже просто не вірять у її силу», – відзначила Тимошенко на сайті партії «Батьківщина», яку вона очолює.

Водночас «поки в нас є наша Конституція, поки її не понівечили і не підлаштували під себе сучасні політичні вандали, це свято Конституції — є Днем потенційних можливостей нашої країни», додала Тимошенко, яка відбуває в Харкові семирічне покарання за перевищення влади і службових повноважень.

Сьогодні в Україні відзначають День Конституції. Основний закон країни був ухвалений 28 червня 1996 року, але після цього неодноразово зазнавав змін.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG