Доступність посилання

24 Вересень 2017, Київ 10:40
Новини | Політика

Байкери вимагають підвищення акцизу на пиво


Біля комітетів Верховної Ради громадські активісти вимагали розглянути пакет законопроектів, який має підвищити акцизи на пиво та спрямувати додаткові зібрані кошти на удосконалення медичної інфраструктури. До участі у кампанії долучились представники байкерської спільноти.

Основною метою акції, як заявляють організатори, є вимога ухвалення законопроектів 2875, 2876, 2880 та залучення частини зібраних коштів на фінансування добудови дитячої лікарні «Охматдит».

Учасники акції тримають плакати з написами «Ми готові платити за пиво більше, щоб хворі діти жили», «Акцизи з пива – дітям на лікарню» та «Депутати, не зволікайте! Хворі діти не можуть чекати!»

На думку учасників акції, важливим є не лише надходження додаткових коштів до бюджету, а й механізми громадського контролю за тим, щоб ці ресурси були витрачені за призначенням.

Це вже не перша акція з вимогою підвищити акцизи на пиво. Минулого місяця парламент вже закликали ухвалити відповідні законопроекти.

У парламенті зареєстровано пакет законопроектів, що передбачають підвищення втричі акцизу на пиво і направлення коштів на фінансування заходів охорони здоров’я, зокрема завершення будівництва дитячої лікарні «Охматдит».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG