Доступність посилання

21 Вересень 2017, Київ 03:25
Новини | Політика

Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району


Віктор Пшонка
Генеральний прокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За повідомленням, Мочалка звільнили «за неналежне виконання своїх функціональних обов’язків у сфері забезпечення нагляду за законністю під час проведення слідства органами внутрішніх справ».

Крім того, в ГПУ повідомили, що в Миколаївську область виїхали співробітники центрального апарату Генпрокуратури – «у зв’язку з резонансним злочином стосовно 29-річної жительки Врадіївського району та подій, що сталися 01 липня 2013 року».

Раніше міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відсторонив від посади керівника управління МВС у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також керівника Врадіївського райвідділу міліції.

Минулої ночі жителі Врадіївки взяли штурмом і утримували райвідділ, оскільки вважали, що міліціонери переховують одного з учасників зґвалтування 29-річної місцевої жительки.

Жінку сильно побили і зґвалтували наприкінці минулого тижня, зараз вона з травмами перебуває в лікарні. Серед двох підозрюваних є працівник міліції. Жінка заявляла, що до злочину причетний і ще один міліціонер, але правоохоронці заперечують це. За їхніми словами, цей чоловік був на чергуванні того вечора. Відеозапис, який має це підтвердити, зараз вивчають.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG