Доступність посилання

ТОП новини

Янукович запевняє, що Рада встигне ухвалити євроінтеграційні закони


Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович прогнозує, що Верховна Рада ухвалить всі закони, необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС до вільнюського саміту, запланованого на листопад цього року.

«Переважну більшість законів ухвалять цього тижня. Ті закони, які залишаться на вересень, потребують експертної оцінки, в окремих випадках – Венеціанської комісії», – сказав президент після завершення саміту президентів країн «Вишеградської четвірки» у Віслі (Польща).

За його словами, йдеться, зокрема, про закон про прокуратуру, а також ті законопроекти, які стосуються внесення змін до Конституції України.

«На вересень, я сподіваюся, що також і ці закони будуть ухвалені разом із законами, націленими на зміну Конституції – тими, які пройшли вже сьогодні відповідні внутрішні процедури», – сказав Янукович.

Глава держави наголосив, що Україна добре розуміє, що порядок денний, затверджений спільно з Єврокомісією, необхідно виконати до листопада. «Ми з надією дивимося на майбутній саміт, який відбудеться в листопаді, і ми налаштовані на те, щоб ми виконали всі вимоги, які було висунуто сьогодні Україні», – сказав президент.

Янукович брав участь у саміті президентів країн «Вишеградської четвірки» на запрошення свого польського колеги Броніслава Коморовського.

Тим часом парламент ухвалив сьогодні ще два євроінтеграційні закони. Верховна Рада підтримала з пропозиціями президента Віктора Януковича законопроект, що стосується вдосконалення системи захисту персональних даних. Крім того, депутати підтримали законопроект про суспільне телебачення і радіо.
XS
SM
MD
LG