Доступність посилання

ТОП новини

Врадіївка не унікальна. Чим глибше у провінцію, тим більше міліцейського свавілля – коментар


Напад на райвідділок міліції, Врадіївка, 2 липня 2013 року
Напад на райвідділок міліції, Врадіївка, 2 липня 2013 року
Ситуація у Врадіївці демонструє, наскільки мешканці української провінції потерпають від свавілля правоохоронців. Про це в інтерв'ю «Голосу Америки» розповів Анатолій Онофрійчук, шеф-редактор видання «Novosti-N», яке першим розповіло про зґвалтування у Врадіївці та оприлюднило інтерв’ю із жертвою міліціонерів Іриною Крашковою.

«На четверте число у Врадіїївці заплановане так зване «Віче». Зійдеться фактично все населення, будуть порушуватись питання не лише стосовно цього злочину, а взагалі стосунків жителів із правоохоронними органами – бо у них є чимало проблем», – розповів «Голосу Америки» Анатолій Онофрійчук.«Врадіївка не є якоюсь унікальною. Свавілля правоохоронних органів існує у всій Україні, і чим глибше у провінцію, тим це свавілля більше», – зазначив Онофрійчук.

«У місті все таки легше. Там є громадські організації, ЗМІ, політика – у місті легше відбитися. У провінції люди фактично беззахисні, бо там правоохоронні органи, які мають слідкувати одне за одним, швидко знаходять спільну мову і тоді просто управи на них немає», – відзначив Анатолій Онофрійчук.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG