Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 18:30
Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк викликає до суду президента Віктора Януковича, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і депутатів Геннадія Москаля і Віталія Ярему. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, про це він заявив перед засіданням Печерського райсуду Києва за позовом секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Клюєв до суду не з’явився. Арсеній Яценюк поїхав до Верховної Ради.

Опозиціонер також оголосив, що подасть зустрічний позов до Клюєва за скупку «тушок». За словами Яценюка, на перехід депутатів Верховної Ради з опозиційних до провладної фракції пішли гроші з державного бюджету, виділені на Запорізький завод альтернативних джерел енергії.
Предметом позову Клюєва є твердження Яценюка, ніби Клюєв координує перехід депутатів Верховної Ради з опозиційних до провладної фракції. Яценюк також каже про причетність секретаря РНБО до подій у Києві 18 травня, коли відбулося побиття журналістів.

Секретар РНБО Андрій Клюєв у своєму позові вимагає від голови парламентської фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка вибачень за поширення інформації, яку вважає неправдивою. Про жодні матеріальні компенсації у позові чиновника не йдеться.
XS
SM
MD
LG