Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 14:33
Новини | Економіка

Міндоходів пропонує знизити вартість безмитного ввезення товарів


Міністр доходів і зборів Олександр Клименко
Мiнiстерство доходiв i зборiв пропонує зменшити планку вартостi ввезених з-за кордону без сплачення мита товарiв із 300 до 100 євро. Як повідомляє прес-служба Міндоходів, відомство розробило відповідний законопроект, який виносить на громадське обговорення.

Як заявили в міністерстві, метою такого кроку є не допустити комерційного використання цього каналу переміщення товарів і припинити контрабанду.

У Міндоходів пояснили, що чинне законодавство передбачає спрощений порядок перетину кордону для товарів, які громадяни пересилають у приватному порядку для використання в особистих цілях, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

Порядок не передбачає сплати митних платежів при оформленні таких посилок, якщо їхня вартість не перевищує еквівалент у 300 євро. «Проте аналітики Міндоходів виявили численні випадки використання порядку пересилки товарів у комерційних цілях. Вельми популярним залишається спосіб пересилки товарів дрібними партіями у дозволеному грошовому і ваговому еквіваленті протягом 24 годин», – пояснили у Міндоходів, додавши, що такі посилки зазвичай мають комерційний характер, але при цьому не обкладаються митними платежами.

При цьому у відомстві додали, що пропонований законопроект не передбачає введення якихось змін чинних ставок оподаткування або впровадження нових форм документів, необхідних при митному контролі.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG