Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко зацікавлена у перемозі Януковича? (Огляд преси)


Київ – Сьогодні олігархам в Україні більш-менш комфортно, стверджує експерт «Газети по-українськи», – є неписані правила, компроміси, сфери впливу розподілені. Баланс може порушитися, якщо одна з груп влади спробує взяти гору над іншими. Але у президента – шалені інстинкти влади та самозбереження. Він знає, як розставити кадри, щоб вони врівноважували одне одного. Експерт вважає, що олігархи й молода еліта житимуть мирно, бо їх об’єднує мета – вибори. 2015 року вони поставлять на Януковича, вважає політолог. Бо він єдиний збереже рівновагу сил. Перемога Януковича вигідна також і Юлії Тимошенко, вважає експерт. Якщо її відпустять, це перекреслить її політичну кар’єру. Сьогодні вона – символ опозиції. Для збереження політичного потенціалу Тимошенко вигідно, щоб переміг Янукович. Тоді вона залишиться його головним опонентом. А що їй робити, якщо переможе Яценюк чи Кличко? Матеріал так і називається: «Тимошенко вигідно, щоб 2015 року переміг Янукович».

У бюджеті на 2013 рік для дорослих онкохворих виділено 230 мільйонів гривень, для дітей – 216 мільйонів. Однак, за твердженням пацієнтів, майже всі ліки їм доводиться купувати власним коштом. Як пише газета «День», ліки доставляють у лікарні безкоштовно, а лікарі перепродують хіміотерапію через кур’єрів. Таким чином, кожен українець платить двічі за кожну пігулку, яку він купує – спершу у вигляді податків Міністерству охорони здоров’я, а потім лікарям, які перепродують ліки. Видання нагадує, що офіційно лікування онкологічних захворювань серед дорослих держава покриває на 95% від потреби, серед дітей – на 100%. Стаття називається «За подвійною ціною, або Чому онкохворі в Україні власним коштом купують ліки, які для них уже купила держава?».

За підрахунками істориків, за 5,5 тисяч років на Землі відбулося 15 тисяч війн, у яких загинуло до 3,5 мільярдів осіб. За час свого існування цивілізація жила в умовах миру лише 300 років – менш як тиждень на сторіччя. Збройне насильство виступало ключовим засобом вирішення економічних, політичних і релігійних сварок. Сучасна людина продовжує традиції: зброя пускається в хід ще до того, як вичерпані мирні способи вирішення. Газета «Сегодня» з’ясувала, як упродовж часу відбувалася військова еволюція, а також чи готова Україна до військових конфліктів і чим сьогодні може похвалитися оборонна промисловість країни. Заголовок публікації – «Еволюція війни, або Від дубини до термоядерної бомби».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG