Доступність посилання

ТОП новини

Антиукраїнська технологія з участю 148 депутатів (огляд преси)


Київ – Чиновників зараз в Україні більше, ніж за радянських часів, стверджує експерт «Газети по-українськи». Він вважає, що нині на держслужбу беруть не за кваліфікацією, досвідом чи спроможністю виконувати завдання, а через родинні зв’язки. Часто на посадах опиняються люди, неконкурентоспроможні у приватному секторі. Вони отримують невеликі гроші, тому не проти брати хабарі. Якщо службовець просто лінькує – півбіди, зазначає експерт. Але ж чиновник, як правило, корупціонер. Тому суспільству дешевше звільнити чиновника і платити йому допомогу з безробіття. Матеріал називається «Якщо верхівка не братиме хабарів, тоді можна починати боротися з корупцією».

«Газпром» блокує реверс палива із Європи через Словаччину, припиняє авансувати платежі за транзит і не радить Європі зберігати газ в українських підземних сховищах. Як стверджують «Вечірні вісті», на українсько-російському газовому фронті чергове напруження. Про нього докладніше йдеться в статті «Приємно робити пакості приємним людям!».

Третина Верховної Ради взяла участь в антиукраїнській технології щодо Волинської трагедії. Як інформує газета «День», є 148 підтверджень антиукраїнської природи влади. Саме стільки народних депутатів України, переважно регіонали і комуністи, звернулися до керівництва Сейму Польщі з проханням… визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу з боку ОУН-УПА. Серед підписантів, як зауважує видання, опинились і традиційні українофоби, і ті, хто лише починає цим займатися. Факт залишається фактом: влада, яка не визнає геноцидом Голодомор українців на українській землі, під час якого загинули мільйони, вважає, що можна назвати геноцидом поляків взаємну різанину між населенням українських і польських сіл на українській Волині. Про це наголошується в публікації «Каятися потрібно. Але…».

Опозиція хоче зібрати позачергову сесію Верховної Ради. Партія регіонів ставиться до цієї ініціативи скептично, наголошуючи, що це обійдеться державі в майже два з половиною мільйони гривень. Докладніше про можливість поновлення роботи народних депутатів розповідає газета «Сегодня» у матеріалі «На роботу позачергово».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG