Доступність посилання

ТОП новини
23 січня 2021, Київ 20:04

В МЗС Росії кажуть, що не знають про заборону чиновникам в’їжджати до Британії


Глава російського МЗС Сергій Лавров
Росія не отримувала офіційного повідомлення від влади Великобританії з приводу заборони на в’їзд в цю країну російських чиновників зі «списку Магнітського», заявив у вівторок глава російського МЗС Сергій Лавров.

За його словами, британська влада не раз підкреслювала, що будь-яких подібних списків запроваджувати не збирається. Лавров не виключив, що мова може йти про провокації.

«Зараз в медійному просторі Європи і всього світу чимало таких гарячих тем, від яких, напевно, комусь хотілося б відвернути увагу публіки», – наголосив міністр.

У британському посольстві в Москві агентству «Інтерфакс» сказали, що законодавство Великобританії вже давно дозволяє відмовити у в’їзді в країну порушникам прав людини, і за останній час ніяких нововведень у зв’язку зі «списком Магнітського» в Британії не вводилося.

Раніше стало відомо про публікації в газеті The Telegraph, яка написала про те, що Лондон заборонив в’їзд до Великобританії 60 російським чиновникам, підозрюваним у причетності до смерті в московському СІЗО юриста Сергія Магнітського в листопаді 2009 року. Газета зазначає, що захід пов’язаний з американським «списком Магнітського».

Recommended

XS
SM
MD
LG