Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 15:36
Новини | Суспільство

Депутати «Батьківщини» почали інспекцію міліції та прокуратури на Миколаївщині


Народні депутати з фракції «Батьківщина» прибули до Миколаївської області, щоб проінспектувати роботу районних відділів міліції та прокуратури, а також зібрати скарги місцевих мешканців на міліціонерів. Про це повідомили у прес-службі партії «Батьківщина».

До інспекційної групи входять народні депутати Андрій Парубій, Ігор Бриченко, Геннадій Москаль, які планують об’їхати райцентри Миколаївщини, відвідати районні управління МВС та прокуратури і провести прийом громадян зі збору скарг на діяння чи бездіяльність працівників правоохоронних органів. Зокрема, сьогодні опозиціонери планують відвідати райцентри Криве Озеро, Первомайськ, Арбузинка, Врадіївка.

«Відомо, що криміногенна ситуація в Миколаївській області різко погіршилася за останні роки. Ця ситуація очевидно спричинена неспроможністю місцевої міліції навести належний правопорядок в області. Замість виконання прямих обов’язків, УМВС Миколаївщини займається політичними розправами над прихильниками опозиції», – сказав Парубій.

За його словами, під час інспекції особливу увагу депутати звертатимуть на вбивства, зґвалтування, нанесення важких тілесних ушкоджень, які лишаються нерозкритими.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG