Доступність посилання

20 Вересень 2017, Київ 00:42
Новини | Суспільство

У Криму мітингували проти закриття протитуберкульозних лікарень


Кілька десятків медпрацівників і хворих Сімферопольського протитуберкульозного диспансеру №1 пікетували у п’ятницю кримське управління міліції.

Учасники акції заявили, що хочуть привернути увагу влади і громадськості до розвалу системи протитуберкульозного лікування в Криму.

Пікетувальники ухвалили звернення до керівників кримського уряду і правоохоронних органів з вимогою усунути з посади головного лікаря тубдиспансера, відновленого кілька днів тому на своїй посаді за рішенням суду, і провести кримінальні розслідування стосовно його зловживань за останні 10 років.

За словами депутата кримського парламенту Леоніда Пилунського, якому пікетувальники передали звернення, торік Рахункова палата Верховної Ради АРК виявила в диспансері розтрату на 3 мільйони гривен, за що керівник був звільнений. Тепер, після відновлення головлікаря на посаді, почалися «репресії і погрози медичним працівникам».

Учасники акції протесту також закликали владу не допустити проведення «запланованого скорочення протитуберкульозних медичних закладів у час, коли в Україні та Криму продовжується епідемія туберкульозу».
XS
SM
MD
LG