Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 03:40
Новини | Міжнародні

Каїр: демонстрації прихильників та супротивників Мурсі


Прихильники Мурсі на п’ятничній молитві у Каїрі, 12 липня 2013 року
У столиці Єгипту Каїрі десятки тисяч прихильників поваленого президента-ісламіста Мухаммада Мурсі вийшли на вулиці із закликом повернути його до влади.

Демонстранти зібралися біля мечеті Рабаа-аль-Адавія, вигукуючи гасла проти військових, які 3 липня, як стверджують демонстранти, здійснили державний переворот. Сам Мурсі був узятий під варту і зараз утримується, як запевняють представники нової влади, в безпечному місці «заради його ж блага». Поки ніяких звинувачень йому не висунули.

Цього ж дня супротивники Мурсі також закликали до проведення масової акції на центральній площі Тахрір у Каїрі, поблизу президентського палацу. Після вечірньої молитви вони закликали зібратися для спільного розговіння в Рамадан – після заходу сонця.

Тимчасовий прем’єр-міністр Хазем аль-Беблаві пообіцяв у п’ятницю, що наступного тижня в Єгипті з’явиться новий уряд, який відновить цивільну владу.

На початку місяця військове командування ухвалило рішення про відставку Мурсі після мільйонних демонстрацій незадоволених політикою президента.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG