Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 10:52
Новини | Політика

Уряд має розслідувати побиття журналістів на Майдані – Freedom House


Міжнародна організація Freedom House закликає український уряд провести повне розслідування заяв про побиття журналістів телевізійного «5-го каналу» міліцією під час розгону акції на майдані Незалежності.

«Дмитро Демішев та Андрій Ковальов з «5-го каналу» були побиті і близько 10 демонстрантів були затримані в ході очищення спецпідрозділом міліції «Беркут» майдану Незалежності в центрі Києва», – мовиться в заяві, оприлюдненій на сайті Freedom House.

Також організація закликає уряд поважати права громадян на свободу слова та зібрань.

Freedom House нагадує, що в травні цього року група молодиків побила журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя, і міліція при цьому не втручалася. Влада стала розслідувати цю справу лише після протестів щодо її бездіяльності з боку медіа та громадськості.

Зазначається також, що оскільки Україна очолює ОБСЄ цього року та прагне тісніших відносин з ЄС і США, то захист журналістів та забезпечення фундаментальних свобод повинні перебувати під пильною увагою.

19 липня на прес-конференції начальник столичної міліції Валерій Коряк повідомив, що під час знесення наметів учасників акції протесту з Врадіївки порушень не було, а під час роботи «Беркуту» виконані всі внутрішні інструкції спецпідрозділу. Коряк додав, що про факти застосування сили йому не відомо.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG