Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 13:49
Новини | Політика

У Лівії захопили судно з 19 українцями – МЗС


Міністерство закордонних справ заявляє про захоплення судна з 19 громадянами України на борту в Лівії. Як повідомляє прес-служба МЗС, 17 липня в порту Бенгазі невідомі озброєні особи захопили й утримують судно «Етель», що прибуло в Лівію під прапором Сент-Кітс і Невіс, екіпаж якого складається з 19 українців.

У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ України вручило тимчасовому повіреному в справах Лівії в Україні Альхаді Асбеї ноту.

«Під час зустрічі спеціальний представник України з питань Близького Сходу й Африки Геннадій Латій висловив глибоке занепокоєння української сторони у зв’язку з самовільними діями озброєних лівійських громадян і зазначив, що цей інцидент українська сторона розглядає як недружню акцію, що свідчить про неспроможність офіційної лівійської влади контролювати ситуацію з дотриманням законності в країні», – заявляють у МЗС.

Як повідомили у відомстві, Латій озвучив вимогу негайно звільнити судно й екіпаж відповідно до норм міжнародного права, гарантувати безпеку моряків під час стоянки судна в порту, а також провести всебічне й неупереджене розслідування цього інциденту, щоб уникнути повторення таких випадків у майбутньому.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG