Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 03:30
Новини | Міжнародні

У Британії народження королівського нащадка відзначили салютами і дзвонами


У Великій Британії сьогодні влаштували урочисті салюти з приводу народження сина герцога й герцогині Кембриджських, який буде третім у лінії наступництва британського престолу після своїх діда, принца Чарльза, й батька, принца Вільяма.

Артилерійські салюти пролунали в Лондоні: з 41 залпу у Ґрін-парку біля королівського Букінгемського палацу і з 62 залпів біля лондонського Тауеру.

А у храмі Вестмінстерського абатства в Лондоні, в якому коронують і ховають британських монархів, народження дитини відзначили ударами дзвонів, які тривали три години поспіль.

За повідомленнями, принц Вільям, його дружина Кейт і їхній син залишатимуться в лікарні в центрі Лондона, де малюк народився вчора, до сьогоднішнього вечора чи й до завтрашнього ранку.

Сьогодні ж у Британії оголосили про спеціальний випуск ювілейних монет, пенні зі срібла, яких випустили 2013 штук. Вони призначені для дітей, які народилися у країні вчора, разом із новонародженим принцом, який іще не має імені. Батьки цих дітей мають 60 днів, щоб зголоситися по монету.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG