Доступність посилання

24 Жовтень 2017, Київ 00:29
Літерний поїзд, який доставив в Україну представників 15 помісних православних церков, увечері прибув на вокзал Києва. Серед гостей – дев’ять предстоятелів церков: патріархи Олександрійський, Єрусалимський, Московський, Грузинський, Сербський, Болгарський, архієпископ Кіпрський, митрополити Польський і Американський.

Разом ієрархи відсвяткують 1025-річчя Хрещення Русі богослужіннями на Володимирській гірці у суботу і Соборній площі Києво-Печерської лаври 27–28 липня.

Той же потяг у спеціальному вагоні-храмі привіз до столиці України християнську святиню – хрест, на якому, як стверджують, був розп’ятий апостол Андрій Первозванний. Прочани вже зібралися в Києво-Печерській лаврі, щоб зустріти святиню.
В урочистостях візьмуть участь не тільки численні прочани, які приїхали з різних українських міст і різних країн, а й представники керівництва різних держав: України, Росії, Білорусі, Молдови та Сербії. Київ вперше в новітній історії приймає таку представницьку делегацію від світового православ’я.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG