Доступність посилання

ТОП новини
26 Серпень 2019, Київ 13:08

Табачник: шпаринок для хабарництва під час вступу до вишів не залишилось


Дмитро Табачник
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник запевняє, що ніяких шпаринок для хабарництва під час вступу до вищих навчальних закладів не залишилось. Про це міністр сказав, коментуючи ситуацію з ректором Податкового університету Петром Мельником, затриманим за хабарництво.

На уточнювальне запитання, як можуть ректори брати гроші за вступ і чи залишились якісь шпаринки, якими ректор може маніпулювати, міністр відповів: «Це, звичайно, ситуація, яка плямує всю освіту. В цьому році вже просто на порядок більше електронних заяв, тому я думаю, що шпаринок немає».

«Проблема полягає в нездоланній довірливості людей: давайте ще якось підстрахуємося. Це – головна проблема. У нас такий останній прикрий випадок був влітку 2010 року, коли я одержав офіційний лист від прокуратури, це було в Запорізькій області, в той же день я звільнив ректора, який був затриманий на одержанні грошових винагород», – сказав міністр.

Він також зауважив, що не знає, як відбувається слідство стосовно Мельника, оскільки Податковий університет підпорядкований Міністерству доходів і зборів.

Сьогодні Печерський районний суд Києва має обрати запобіжний захід затриманому в суботу ректорові Податкової академії Петрові Мельнику. Колишнього депутата Верховної Ради з фракції Партії регіонів підозрюють у хабарництві.

У понеділок суд не зміг ухвалити рішення, тому обрання запобіжного заходу перенесли на сьогодні. Під час вчорашнього засідання Мельникові стало зле, йому викликали «швидку».

Дивитись коментарі (3)

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG