Доступність посилання

ТОП новини

Суд США: підсудний Бредлі Меннінґ не помагав ворогові


Військовий суд США визнав американського військовослужбовця Бредлі Меннінґа, звинуваченого у передачі Інтернет-сайту Wikileaks таємної інформації, що він не помагав посередньо ворогові. Якщо б суд визнав, що він це зробив, звинуваченому загрожувало б довічне ув’язнення.

Проте суд у Форт-Мід, що у штаті Меріленд, засудив Меннінґа, який походить із штату Оклагома, за кілька менших злочинів, включно з крадіжкою громадської власності та незаконне копіювання таємної інформації, яка опісля була оприлюднена онлайн.

Проти Меннінґа висунуто 21 кримінальне звинувачення, включно зі шпигунством і комп’ютерним шахрайством, у зв’язку з передачею понад 700 тисяч американських документів, які були оприлюднені на сторінці Інтернету, що виступає проти засекречення інформації. Серед різних документів там були американські дипломатичні депеші та таємні військові повідомлення з війни в Іраку та Афганістані.

Меннінґ уже раніше визнав себе винним у кількох звинуваченнях, на основі яких він може бути засуджений до щонайменше 20 років ув’язнення.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG