Доступність посилання

ТОП новини

Білоруські рибалки: сома на 57 кілограмів Лукашенко навряд чи витягнув


Найбільша з побачених вивуджених рибин – лящ вагою 1,2 кілограма
Білоруські рибалки з Могилева заздрять рибальському успіхові Олександра Лукашенка, але до його рекордного улову ставляться з недовірою. Напередодні президент Білорусі заявив, що раніше на Прип’яті такого не було, а тепер там риба «за палець хапає», і похвалився, що якось витягнув там сома у 57 кілограмів.

Рибалки кажуть, що Лукашенко – недосвідчений у цій справі, тому витягнути сома на 57 кілограмів він не міг, бо це риба сильна і хитра. Керівник Білорусі раніше не зізнавався, що захоплюється рибалкою, а про свій улов повідомив невдовзі після того, як начебто 21-кілограмовою щукою похизувався президент Росії Володимир Путін.
Володимир Путін зі щукою
Володимир Путін зі щукою

Із двох десятків рибалок, з якими вдалося поспілкуватися кореспондентові білоруської редакції Радіо Свобода на березі Дніпра 1 серпня, витягнути 57-кілограмого сома не доводилося жодному. Деякі зізнавалися, що таких риб взагалі ніколи не бачили. Найбільшим уловом, за розповідями, став сом вагою в 40 кілограмів. Його, щоправда, витягнув не сам рибалка, а його родич.

«Мій двоюрідний брат торік при мені зловив сома на 40 кілограмів. А ще рік тому вагою 22 кілограми впіймав. Я ж по 7–12 кілограмів ловив. А от коли брат тягнув 40 кілограмів, то йому допомагали на човні. Він дуже намучився. Непідготовленій людині важко впіймати таку рибу», – каже чоловік.

Першого серпня найбільшим уловом, який показали рибалки журналістові, став лящ вагою в один кілограм двісті грамів. Рибалки кажуть, що сьогодні клює не дуже, а от учора був гарний день.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG