Футбол: «Чорноморець» переграв «Црвену Звезду» в Лізі Європи

Official logo of the UEFA Europa League.
Одеський «Чорноморець» на своєму полі переміг у першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи сербську «Црвену Звезду» з рахунком 3:1.

У першому таймі протягом короткого часу одесити забили двічі – на 33-й хвилині багатоходову комбінацію завершив Рієра, а на 39-й Джедже майстерно реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

У другій половині гри белградці скоротили відставання, коли на 59-й хвилині Савічевич з близької відстані переграв воротаря «Чорноморця» Безотосного. Перевагу в два м’ячі на 77-й хвилині з пенальті відновив Антонов, який і встановив остаточний рахунок 3:1.

Матч-відповідь відбудеться в Белграді 8 серпня.

На відміну від «Чорноморця», інший український представник на цій стадії Ліги Європи – донецький «Металург» провально зіграв в Албанії.