Доступність посилання

23 Жовтень 2017, Київ 17:28

У Києві невідомі спробували зірвати акцію солідарності з громадянським суспільством Білорусі


Ці фотографії, розвішені у Маріїнському парку, позривали невідомі
У Києві у Маріїнському парку, де сьогодні відзначають Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством Білорусі, невідомі у масках позривали з мотузок фотографії, на яких були зображені білоруські акції протесту та вимоги звільнити політв’язнів.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, доки невідомі зривали фото, молодий чоловік, який назвався Юрієм Клейносом, кричав у гучномовець, що дії організаторів виставки спрямовані на руйнування відносин України і Білорусі. Водночас він заявив, що не знає молодиків у масках і що вони прийшли не з ним.

«Простір вільної Білорусі» – акція до Міжнародного дня солідарності з громадянським суспільством Білорусі, до якої, зокрема, долучилися «Центр громадянських свобод», Amnesty International в Україні та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays.UA.

Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством вперше відзначили минулого року у річницю позбавлення волі Олеся Беляцького – білоруського правозахисника, який нині відбуває покарання за обвинуваченням в ухиленні від сплати податків (сам він свою провину не визнає і називає вирок політично мотивованим).

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG