Доступність посилання

ТОП новини

Roshen може виграти від конфлікту з Росією – грузинський посол


Грузинський посол про конфлікт навколо продукції Roshen
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00
Українська компанія Roshen може стати сильнішою після того, як Росія обмежила ввезення її продукції на свою територію. Це стане стимулом для компанії знайти альтернативні ринки, каже посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба (довгий час Грузія не могла імпортувати до Росії вина і мінеральні води).

За словами грузинського посла у Києві, відразу після початку конфлікту влада Грузії провела бізнес-форуми в Пекіні й Шанхаї за участі грузинських виноробів. Після цього грузини почали експорт вина до Китаю. Грузинські компанії диверсифікували свій ринок, виводячи продукцію до ЄС і США. «Грузія виграла від цього», – переконаний посол.

«Зараз ми отримали доступ на російський ринок, і це дуже добре. Ми вже не будемо залежати від того, з яким настроєм завтра прокинеться Онищенко (Геннадій Онищенко, голова Федеральної служби нагляду у сфері захисту прав споживачів і добробуту людини – ред.). Наш ринок сьогодні захищений», – пояснює Міхеїл Уклеба.

Посол Грузії в Україні припустив, що компанія Roshen зможе знайти нові ринки.

«Можливо, хтось думає, що такі рішення приносять користь у короткостроковій перспективі. Але у середньостроковій чи довгостроковій це не має сенсу», – каже посол.

Росспоживнагляд 29 липня запровадив заборону на постачання до Росії кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen, заявивши про її невідповідність вимогам щодо якості. Roshen відкидає ці звинувачення.
XS
SM
MD
LG