Доступність посилання

12 Грудень 2017, Київ 01:27

У Єгипті запровадили надзвичайний стан


У Єгипті запровадили надзвичайний стан. Влада віддала наказ армії надати допомогу поліції у встановленні і підтримці порядку. Кількість загиблих у сутичках в Каїрі зросла до 95. Сотні людей поранені.

Серед жертв демонстранти, поліцейські, а також оператор телеканалу Sky News Мік Дін і 17-річна дочка члена керівництва руху «Мусульманське братство.

Розгін прихильників усунутого президента-ісламіста Єгипту Мухаммада Мурсі триває. Міністерство охорони здоров’я Єгипту заявляє про 13 загиблих, зокрема 5 поліцейських, сьогодні внаслідок розгону акції прихильників скинутого президента Мухаммада Мурсі. Ще 67 людей, за цими даними, поранені.

Водночас у «Мусульманському братстві» Мурсі кажуть про кілька сотень загиблих.

За даними ж Міністерства внутрішніх справ країни, жоден демонстрант не загинув. У відомстві кажуть, що сили безпеки діяли з «максимальною стриманістю». Водночас, як заявили в міністерстві, загинули щонайменше двоє поліцейських.

Акції протесту почалися близько шести тижнів тому після того, як 3 липня військові усунули Мурсі з посади глави держави. Цим подіям передували масові антиурядові акції. Їх учасники висловлювали незадоволення діями президента-ісламіста і його оточення. Починаючи з 3 липня в сутичках загинули понад 250 людей.
XS
SM
MD
LG