Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 15:12
Заборона на ввезення українських товарів до Росії є проявом тиску, щоб змусити Україну вступити до Митного союзу. Про це заявив голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, інформує партійний сайт.

«Сьогодні ця торгівельна війна набула загрозливих масштабів», – наголосив Яценюк, нагадавши про обмеження імпорту українських товарів, які Росія запроваджувала неодноразово протягом останніх років.

Такі дії, вважає політик, порушують і угоду про вільну торгівлю в рамках СНД, і базові принципи Світової організації торгівлі, членами якої є як Україна, так і Росія.

«Так не поводяться не те що партнери, а й навіть погані сусіди», – стверджує Яценюк.

Про значні ускладнення в торгівлі з Росією в середу заявили український гірничо-металургійний холдинг «Метінвест» і очолювана Дмитром Фірташем Федерація роботодавців України. Ще раніше виникли проблеми з постачанням продукції до Росії у кондитерів Roshen.

Голова комітету Державної думи Росії у справах СНД Леонід Слуцький пояснює проблеми з імпортом українських товарів «просто бюрократією через те, що Україна не є членом Митного союзу».

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG