Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2018, Київ 09:55

Онищенко: до українських товарiв є довгий перелiк претензiй


Геннадій Онищенко
У Росiї до України є претензiї у сферi захисту прав споживачiв, вважати це торговельною вiйною неправильно, заявив керiвник Росспоживнагляду Геннадiй Онищенко.

«У нас вiдбувається професiйна робота. Ми маємо конкретний довгий перелiк претензiй, що стосується законодавства у сферi захисту прав споживачів», – сказав Онищенко агентству «Інтерфакс» перед переговорами з українською делегацiєю.

За його словами, «йдеться про вiдповiднiсть продукцiї вимогам законодавства про захист прав споживачiв, про вiдповiднiсть якостi». «Саме так. Якщо це називають торговельною вiйною, нехай це називають торговельною війною», – сказав вiн.

Сьогодні в Москвi Онищенко має обговорити з українською делегацiєю перспективи повернення на росiйський ринок кондитерської продукцiї компанiї Roshen (Україна). Росспоживнагляд наприкінці минулого місяця запровадив заборону на постачання продукцiї Roshen до Росії.

Пізніше в українській Федерації роботодавців заявили, що Росiя запровадила заборону на ввезення практично всiх українських товарiв, якi зазнають проблеми пiд час перетину росiйської митницi.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG