Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 04:31

Суд переніс розгляд справи про побиття журналістів


Обвинувачувані (справа наліво) Вадим Тітушко, Сергій Приходько, Андрій Ярошенко і Михайло Пшук під час судового розгляду, Київ, 6 серпня 2013 року
Шевченківський райсуд Києва переніс розгляд справи проти Вадима Тітушка, Михайла Пшука, Сергія Приходька й Андрія Ярошенка, обвинувачуваних у побитті журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня в Києві.

За словами судді, розгляд справи продовжать 30 серпня через те, що не з’явився захисник обвинувачуваних.

При цьому самі обвинувачувані надали суду заяву свого адвоката Андрія Калмикова із проханням перенести засідання через те, що він перебуває в лікарні з травмою. Що це за травма і скільки часу захисник буде в лікарні, не повідомляють.

На минулому судовому засіданні в цій справі прокурор оголосив новий обвинувальний висновок. Акт змінили через те, що раніше в провадженні встановлювалося, що Тітушко скоїв кримінальне правопорушення з групою невідомих осіб, а згодом встановили, що кримінальне правопорушення було здійснене за попередньою змовою чотирьох осіб.

18 травня молодики напали на журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і фотокореспондента газети «Комерсант» Влада Соделя під час висвітлення подій, що відбувалися поруч з акцією опозиції на Софійській площі.

Recommended

XS
SM
MD
LG