Доступність посилання

ТОП новини

Україна заборонила ввезення зерна та кормiв iз трьох федеральних округiв Росії


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)
Державна ветеринарна та фiтосанiтарна служба України заборонила iмпорт i транзит зерна та кормiв iз Сибiрського, Пiвнiчнокавказького та Пiвденного федеральних округiв Росiйської Федерацiї, повiдомляє прес-служба Мiнiстерства iнфраструктури. Згiдно з повiдомленням, таке рiшення ухвалено у зв’язку з поширенням на цих територiях захворювання тварин на ящур.

Як повiдомлялося з посиланням на мiнiстра аграрної полiтики та продовольства України Миколу Присяжнюка, Україна зупинила транзит зерна через свою територiю з Краснодарського краю Росії.

Раніше через спалах африканської чуми Україна заборонила імпорт свинини з Білорусії.

Ящур – небезпечне захворювання тварин, на яке страждають свинi, велика рогата худоба, кози, вiвцi. В низцi країн воно має характер епiдемiй серед тварин, якi повторюються через певнi промiжки часу.

За повідомленням Федерації роботодавців України, російська митниця з 14 серпня посилила контроль за вантажами з України, після чого українські компанії заявили, що їхні поставки на російський ринок фактично заблоковані. Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов раніше сьогодні заявив, що Київ у понеділок вирішить, чи звертатися до Світової організації торгівлі з приводу проблем із експортом до Росії.
XS
SM
MD
LG