Поєдинок «Севастополь» – «Дніпро» зупинений через вандалізм фанатів

В українському футболі новий гучний скандал. Поєдинок шостого туру чемпіонату України «Севастополь» – «Дніпро» був перерваний на початку другого тайму через те, що з фанатського сектора господарів на поле полетіли «фаєри» і зірвані зі стаціонарних місць крісла.

Це сталося під час атаки «Дніпра», у штрафному майданчику перебували гравці обох команд. Згодом капітан севастопольців Маріуш Левандовський просив фанатів про спокій. Арбітр припинив гру і на кілька хвилин забрав команди з поля.

Незадовго до цього епізоду футболісти з Дніпропетровська зрівняли рахунок – 1:1.

Значний штраф – це найменше, що може загрожувати «Севастополю». Найімовірніше, ітиметься про технічну поразку господарів і кілька матчів за порожніх трибун.