Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 17:41
Новини | Політика

Посольство України в Єгипті не отримало повідомлень про небезпеку від туристів – МЗС


Військовий гелікоптер летить у хмарах диму після сутичок між прихильниками Мурсі і силами безпеки в Каїрі, 16 серпня 2013 року
До посольства України в Єгипті не надходили повідомлення від українських туристів щодо небезпечних ситуацій. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

«За даними нашого посольства в Єгипті, ситуація у курортних містах (Шарм-аль-Шейх, Хургада) залишається спокійною. Інформація про проведення у цих містах масових акцій протесту, які би загрожували безпеці перебування у них іноземних туристів, у нашому посольстві відсутня. На даний момент до посольства не надходило жодного звернення від громадян України з повідомленнями про потрапляння у надзвичайну ситуацію, пов'язану із загостренням становища у Єгипті», – зазначив Перебийніс.

За даними МЗС, основні аеропорти Єгипту в Каїрі і Шарм-аль-Шейху працюють у штатному режимі. Посольство України у Каїрі відстежує ситуацію в курортних містах, повідомив Перебийніс.

Водночас, він наголосив, що МЗС рекомендує громадянам України утриматись від поїздок до Єгипту, а також Сирії й Іраку у зв’язку із загостренням ситуації усередині цих країн.

Ситуація в Єгипті загострилася після того, як минулого тижня військові розігнали табори прихильників усунутого від влади президента Мухаммада Мурсі. Внаслідок цього загинули понад 800 людей.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG