Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 20:59

Американські енергетичні компанії зроблять прозорішим ринок України – посол США


Входження американських енергетичних компаній на український ринок сприятиме підвищенню його прозорості. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Якщо ці дві великі американські компанії увійдуть на український ринок, ExonMobile і Chevron, це буде важливим позитивним сигналом для решти американської бізнес спільноти. Ці компанії обмежені законом про іноземну корупцію – це американський закон, який перешкоджає американським компаніям бути втягнутими у будь-які форми корупції. Ці компанії працюють прозоро. Тож залучення цих компаній до українського енергоринку сприятиме підвищенню прозорості. І я думаю, що це гарний сигнал для економіки у довготерміновій перспективі», – сказав Пайєтт.

У першій частині інтерв’ю Радіо Свобода посол США Джеффрі Пайєтт заявив, що американські енергетичні компанії інвестуватимуть в Україну сотні мільйонів доларів.

Після цього лідер українських комуністів Петро Симоненко звинуватив американського посла у лобізмі американських енергетичних компаній.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG