Доступність посилання

ТОП новини

Північна і Південна Корея домовилися поновити зустрічі роз’єднаних родин


Переговори делегацій двох Корей про зустрічі роз’єднаних родин, фото Міністерства возз’єднання Південної Кореї, оприлюднене 23 серпня 2013 року
Північна і Південна Корея домовилися сьогодні поновити програму зустрічей членів родин, роз’єднаних при поділі Кореї на дві держави після закінчення Другої світової війни.

За повідомленням південнокорейської сторони, зустрічі відбудуться від 25 до 30 вересня в північнокорейській курортній зоні в горах Кимґан, де такі зустрічі відбувалися й раніше. У них візьмуть участь представники ста родин, які відібрали для зустрічей цього разу.

За словами представника південнокорейського Міністерства возз’єднання, сторони намагатимуться провести наступне коло таких зустрічей у листопаді.

Програма зустрічей членів роз’єднаних корейських родин існувала раніше, але була перервана три роки тому серед зростання напруженості в міжкорейських відносинах.

Розділ Кореї на дві держави, комуністично-сталіністську диктаторську Північ і спершу так само диктаторський, але на капіталістичних засадах Південь, де наприкінці 1980-х перейшли до демократії, призвів до розриву родинних зв’язків для мільйонів корейців, які опинилися по різні боки закритого кордону між ними.
XS
SM
MD
LG