Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 08:53

Залежність економіки України від Росії свідомо перебільшується (огляд преси)


Київ – Залежність економіки України від Митного союзу свідомо перебільшується, стверджує «Український тиждень». Видання зауважує, що останнім часом у ЗМІ розгорнулася повномасштабна інформаційна кампанія. При цьому не лише спонсоровані з Росії, а й чимало українських медіа послідовно підіграють нагнітанню апокаліптичних сценаріїв для України в разі продовження торговельної блокади Росією вітчизняних товарів, таким чином підіграючи планам її ініціаторів, які не приховують, що метою є переконати українську громадськість у тому, що ринки Росії і Митного союзу є основними, важливішими за європейські, а їхню втрату економіка країни не витримає. Однак, як стверджує тижневик, попри суттєві загрози для окремих вітчизняних виробників, ускладнення українського експорту до Росії в разі підписання угоди про асоціацію з ЄС не загрожує економіці України катастрофічними наслідками. Конкретні цифри видання наводить у статті «Кремль блефує».

Тижневик «Кореспондент» оприлюднив список 100 найвпливовіших українців. Першу п’ятірку очолили Віктор Янукович, Рінат Ахметов, Олександр Янукович, Дмитро Фірташ та Вадим Новинський. 26 учасників рейтингу представляють виконавчу владу. З них лише п’ятеро – опозиціонери. 44 особи в списку найвпливовіших входять до першої сотні найбагатших українців. І лише одна людина в першій десятці рейтингу не має ніякого стосунку до Партії регіонів. Це – Віталій Кличко. Видання прогнозує, що саме він буде головним конкурентом Януковича на президентських виборах.

Тижневик «Дзеркало тижня» стверджує, що передача доріг областям – це всього лише перекладання відповідальності на керівників регіонів. Розрахунок влади на те, що дороги, які залишилися, Укравтодор так-сяк відремонтує, а обласне керівництво, одержавши придане у вигляді зруйнованих доріг, але без достатньої кількості грошей, відповідатиме головою. Заголовок публікації – «Програма розвитку сподівань на хороші дороги».

Вивчивши список 36 олімпійських чемпіонів з часів незалежності України, журналісти тижневика «Фокус» дійшли висновку, що перемогти Україну неможливо. Адже українські спортсмени, зазвичай, краще за інших б'ються, борються, стріляють, фехтують, піднімають тяжкості та долають інші перешкоди.

Дивитись коментарі (2)

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG