«Звичайно, я хотів би зробити те, що вже робив посол Теффт (попередній посол США в Україні – ред.), який разом з європейським колегою їздив до Харкова та зміг зустрітися з Юлією Тимошенко».
«Я зацікавлений вчинити так само, зокрема, щоб почути її погляди на європейський вибір України, її погляди на українську демократію», – каже посол Джеффрі Пайєтт.
Екс-прем'єр Юлію Тимошенко засуджено до семирічного покаранню за перевищення повноважень під час підписання «газової угоди» з Росією у січні 2009 року.
Джеффрі Пайєтт вважає, що коли розмова йде про «справу Тимошенко», важливо розуміти, що мова йде про порушення прав людини.
Колишнього главу уряду переслідують у правовій площині за дії, вчинені в офіційній якості. Це не про особистість – це про принцип. Ця проблема викликає глибоку стурбованість з боку Сполучених ШтатівДжеффрі Пайєтт
Він відмовився «давати рецепти» щодо виправлення даної ситуації, але висловив надію на те, що уряд України «проявить мудрість, і, працюючи з Коксом і Кваснєвським, знайде спосіб вирішити цю проблему».