Доступність посилання

ТОП новини
05 грудня 2020, Київ 02:29

Під Кабміном переливали воду


Сьогодні під Кабінет міністрів України прийшли близько 30 жителів багатоквартирних будинків Києва, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Вони вимагають чесної тарифікації оплати комунальних послуг. Підставою для акції є те, що, за словами організаторів, мешканцям будинків, які об’єднані в ОСББ і ЖБК нараховують за гарячу воду й опалення подвійні тарифи.

Учасники акції принесли наповнені водою каструлі. Під час протесту вони символічно переливали воду «з пустого в порожнє», як заявили організатори акції з громадської ініціативи «Воля».

На мешканців будинків чинять судовий тиск: через рішення судів рахунки кооперативів і ОСББ блокують, тим самим позбавляючи мешканців можливості платити за вивезення сміття, обслуговування ліфтів і ремонти, пояснив активіст громадської ініціативи «Воля» Олексій Герман.

Серед вимог мітингувальників – зобов’язати «Київенерго» і «Київводоканал» укласти прямі договори з мешканцями на надання чітко визначених комунальних послуг за справедливими цінами.

Як заявили учасники мітингу, «Київенерго» і «Київводоканал» доводять людей до банкрутства. Вирішити цю проблему, на їхню думку, може лише уряд. Протестувальники вимагали зустрічі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Вчора у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Радіо Свобода сказали, що мітингувальники помилилися із вибором місця для акції протесту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG