Доступність посилання

ТОП новини
05 грудня 2020, Київ 01:30

Євроінтеграційний курс Януковича значно посилив його позиції в Європі – Данилишин


Богдан Данилишин, архівне фото
Послідовний курс теперішнього керівництва країни на євроінтеграцію став несподіванкою не тільки для Росії, а й для багатьох членів партії влади, заявив сьогодні Радіо Свобода Богдан Данилишин, колишній міністр економіки в уряді Юлії Тимошенко.

Така позиція президента України «значно підсилила його позиції в Європі, показала прагнення до європейського єднання не на словах, а на ділі», – заявив опозиціонер, який отримав притулок у Чехії, скаржачись на політичні переслідування з боку нинішньої влади України.

У коментарі Радіо Свобода він, зокрема, наголосив, що «істерія», яку поширюють деякі російські політики, роблячи заяви про наслідки для України підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом, є «нічим іншим, як прагненням будь-якою ціною утримати Україну від підписання угоди».

Радник президента Росії Сергій Глазьєв сьогодні заявляв, що в разі підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом Україна нібито фактично втратить статус суб’єкта міжнародного права і перестане бути для Росії стратегічним партнером. Попередніми днями і він, і інші російські високопосадовці теж виступали з заявами схожого змісту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG