Футбол: «Шахтар» і «Металіст» зіграли на користь «Дніпра»

Учасники матчу на цьому стадіоні 31 серпня так і не виявили переможця
Перший центральний поєдинок восьмого туру чемпіонату України з футболу завершився внічию. Так на «Донбас-Арені» зіграли донецький «Шахтар» і харківський «Металіст».

Рахунок на 59-й хвилині матчу відкрив Тарас Степаненко, який ударом головою відгукнувся на передачу зі штрафного. «Металіст» відповів на 77-й хвилині також ударом головою – Марко Девіч краще за оборонців обрав позицію і переграв голкіпера гірників Антона Каніболоцького.

Рахунок 1:1 у Донецьку найбільше потішив команди, які переслідують лідерів. Тепер в активі «Металіста» стало 20 очок, у «Шахтаря» – 19.

Уже в неділю дніпропетровський «Дніпро», який зараз має 16 пунктів, може наздогнати донеччан. Для цього команді Хуанде Рамоса потрібно в Києві обіграти «Динамо». Господарі другого центрального матчу, які набрали 13 очок, у разі перемоги також можуть значно наблизитися до тандему лідерів.